Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The President 1 P-wdb-M10 62 Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : The President 1 P-wdb-M10 62
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The President 1 P-wdb-M10 62 Güneş Gözlüğü

Model, markanın estetik tasarım ve üstün kalite anlayışını yansıtan, benzersiz bir güneş gözlüğüdür. Gözlük, Maybach'ın otomobillerindeki zarif tasarım dilini taşıyan detayları ile göze çarpıyor. İnce, gümüş metal köprü ve mavi ve kahverengi saplar üzerinde yer alan gümüş metal pencere detayları ile zarafet ve lüks, bu güneş gözlüğünün her detayında kendini gösterir.

 

Ergonomik olarak tasarlanmış burun köprüsü ve gözlük kolları, gümüş detaylar barındırır. Mavi degrade rengindeki kare, çerçevesiz camlar, alışılmadık bir tarz sunar. Bununla birlikte, Maybach The President 1 P-wdb-M10 62 güneş gözlüğü, daha net bir görüş sunar.

 

Maybach The President 1 P-wdb-M10 62 Güneş Gözlüğü ile Şıklığın Ötesinde Bir Tasarım

Gözlüğün camları, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Gözlük, yüksek kaliteli cam lenslerle donatılmıştır. Bu cam lensler, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar ve aynı zamanda yüksek optik netlik sunar. Polarize edilmiş lensler, yansımaları ve parlamaları azaltarak daha rahat bir görüş sağlar. Gözlüğün çerçevesiz tasarımı, onu bir üst seviyeye çıkarır. Sapların dıştan mavi, içten ahşap kahverengi görünümü de oldukça dikkat çeker.

 

Lüks tasarımı ile öne çıkan modelin cam yüksekliği 58mm, camlarının genişliği 62mm’dir. Sapların uzunluğu ve gözlüğün genişliği ise 145mm'dir. Gözlüğün köprüsü ise 17mm'dir. Gözlüğün sapları, Maybach logosu ve gümüş metal kaplama detaylarla süslenmiştir.  

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.