Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The President 1 G-Wcz-M09 Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : The President 1 G-Wcz-M09
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The President 1 G-Wcz-M09 Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, markanın zarafet, konfor ve üstün kalite anlayışını yansıtan eşsiz bir aksesuardır. Model, Maybach'ın otomobillerindeki zarif tasarım dilini yansıtan şık bir çerçeveye sahiptir. Lüks ve şıklık, her yönüyle bu gözlükte kendini gösterir. Ergonomik olarak tasarlanmış burun köprüsü ve gözlük kolları, bu güneş gözlüklerini her yüz şekline mükemmel bir şekilde uydurur.

 

Maybach The President 1 G-Wcz-M09 Güneş Gözlüğü ile Estetik ve İşlevsellikte Mükemmel Uyum

Gözlük, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sunan yüksek kaliteli cam lenslerle donatılmıştır. Ayrıca polarize özellikleri, yansımaları ve parlamaları azaltarak daha net bir görüş sağlar. Ürünün sap bölümünde markanın prestijini ve kalitesini yansıtan özel bir logoya yer alır. Mavi ve kahverengi renkli saplar ve altın kaplama detaylar gözlüğün zarafetini öne çıkarır.

 

Bu gözlük, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, zarif bir tasarıma sahiptir. Gözlük, 62mm cam genişliği ve 58mm cam yüksekliğine sahiptir. 17mm köprü genişliği bulunur. Model, 145mm sap uzunluğu ve gözlük genişliği bulunur. Camlar, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan polarize ve antireflektif kaplamalıdır. Camların rengi, kahverengi-sarı tonlarında degrade bir yapıdadır. Maybach The President 1 G-Wcz-M09 güneş gözlüğü çoğu yüz tipine uyum sağlar. Gözlüğün çerçevesi, hafif ve dayanıklı titanyumdan yapılmıştır. Burun köprüsü ve camların üzerinde yer alan köprü detayı, gold malzemeden üretilmiştir. Sap ve cam birleşim yerinde gold logo detayı yer alır. Saplarda gold pencere detayları yer alır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.