Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Orbit B/PA AIM M66 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : B/PA AIM M66 8889474188
Maybach
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 155mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 55mm 1mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Maybach The Orbit B/PA AIM M66 Erkek Güneş Gözlüğü

Maybach markasının prestijini ve mükemmeliyetini yansıtan gözlük, koyu gri metalik asetat kullanılarak üretilmiştir. Kadife kaplamalı model, siyah saten cila ve platin kaplı titanyum rengi ile dikkat çeker. Gözlüğün camları polarize edilmiş ve darbelere dayanıklıdır. Camlar yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Koyu mavi ve grey gradyan renkli lenslere sahip gözlük kullanıcılarına mükemmel bir netlik sunar.

 

Güneş Gözlüklerinde Yeniden Tanımlanan Stil Maybach The Orbit B/PA AIM M66 Erkek Güneş Gözlüğü

Model, ince bir çerçeveye sahiptir. Gözlüğün çerçevesi özel olarak tasarlanmış malzemelerden üretilmiştir. Camlarda, yekpare cam tasarımı kullanılmıştır. Göz alıcı tasarımı ile öne çıkan gözlük, parlaklık ve netlik konusunda yüksek standartları karşılar. Gözlüğün saplarında yer alan gri metal logo detayı ve siyah uçlarında yer alan gri metal pencere detayları, oldukça dikkat çeker.

 

Modelin cam genişliği 1mm, cam yüksekliği ise 55mm'dir. Gözlüklerin genel genişliği, yani çerçeveler dahil olmak üzere genişlik 155mm'dir. Bu, güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl oturduğunu ve nasıl göründüğünü etkileyen önemli bir ölçüdür. Gözlük yüzünüzde zarif ve rahat bir şekilde oturur. Sap uzunluğu, güneş gözlüğünün kulaklarınıza ne kadar iyi oturduğunu belirler. Gözlük, 140mm sap uzunluğu ile rahat bir giyim deneyimi sunar. Bu güneş gözlüğünün köprü genişliği 18mm'dir.

Şık detayları ve kalitesi ile Maybach The Orbit B/PA AIM M66 erkek güneş gözlüğü, teknik mükemmeliyeti ve lüks tasarımı bir araya getirir.

 

Renk : Siyah Saten Cila-Platinyum Kaplı Titanyum

Materyal / Detaylar : Koyu Gri Metalik Asetat / Kadife kaplama 

Lens Rengi : Koyu Mavi / Grey Gradyan 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.