Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The MC G AVM Z36 61 14 148
Stok Kodu : The MC | G AVM Z36 61 14 148
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The MC G AVM Z36 61 14 148

Siyah detayları ve kaplumbağa asetat ile kadife rengindeki görünümüyle bu gözlük, zarif ve sofistike bir tasarıma sahiptir. Gözlüğün gold detayları, 24K altın ve titanyum kaplamaları kullanılarak üretilmiştir. Bu zarif tasarım, lüks ve estetiği bir araya getirir. Koyu gri lens rengi, modelin tarzına ekstra hava katar.

 

Mükemmel İşçilik ve Tasarımın Buluşma Noktası: Maybach The MC G AVM Z36 61 14 148

Model, geniş, kare camlarıyla dikkat çeker. Bu camlar, güneş ışığını mükemmel bir şekilde filtrelerken, gözlere maksimum koruma sağlar. UV ışınlarına karşı %100 koruma sunan Maybach The MC G AVM Z36 61 14 148, göz sağlığınızı ön planda tutar ve aynı zamanda zarif bir görünüm sunar. Gözlüğün burun köprüsü üzerinde bulunan altın pencere detayı ve saplarda bulunan altın materyal üzerinde bulunan pencere detayı, oldukça dikkat çeker. Modelin sap uçları siyah rengindedir. Sapların en ucunda yine altın kaplama bir pencere detayı bulunur. Modelin çerçeve üzerinde bulunan gold detay, marka logosunu ikonik bir biçimde simgeler.

 

Modelin camları, etkileyici bir genişlik ve yükseklik sunar. Camlarının boyutu, yüz hatlarınızı mükemmel bir şekilde tamamlar ve maksimum koruma sağlar. Camların genişliği 61mm ve yüksekliği 48mm'dir. Bu güneş gözlüğünün genel genişliği 148mm'dir. Modelin sap uzunluğu ekstra konfora sahiptir. Bu özel güneş gözlüğünün köprü genişliği 14mm'dir.

 

 

Renk: Siyah / Kaplumbağa Asetat - Kadife Kaplama

Materyal / Detaylar: 24K Altın / Siyah Kaplama Titanyum

Lens Rengi: Koyu Gri

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.