Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Creator RG-HR-Z52 Güneş Gözlüğü
Stok Kodu :
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Creator RG-HR-Z52 Güneş Gözlüğü

Bu gözlük, Maybach markasının en yeni ve en lüks modellerinden biri olup hem tasarımı hem de teknolojisi ile dikkat çeker. Gözlük, titanyum ve karbon fiber malzemelerden üretilmiş olup, hafiflik, dayanıklılık ve konfor sunar. Gözlük camları, polarize, anti-reflektif, UV korumalı ve çizilmeye karşı dirençli olup, görüş kalitesini artırır. Gözlük sapları, ayarlanabilir ve katlanabilir olup, kullanıcıya uyum sağlar. Pembe renkli, metal çerçeveli görünümü ile Maybach The Creator RG-HR-Z52 güneş gözlüğü, fark yaratan bir görünüm sunar.

 

Benzersiz Estetiği ile Maybach The Creator RG-HR-Z52 Güneş Gözlüğü

Maybach, lüks ve prestijin bir sembolü olarak tanınır ve bu kalite standartlarını gözlük dünyasına taşıyor. Model, markanın estetik tasarım, kalite ve konfor anlayışını yansıtan özel bir güneş gözlüğüdür. Gözlük, ince işçilikle tasarlanmış zarif bir çerçeveye sahiptir.

 

Konforlu tasarımı ile öne çıkan gözlük 60mm cam genişliği ve 50mm yüksekliği ile derinlemesine görüş deneyimi sağlar. Genişliği 140mm olan gözlük, rahat bir kullanım sunarken, 145mm sap uzunluğu, gözlüğün kulağınızda sağlam bir duruş kazandırmasına yardımcı olur. Köprü genişliği 18mm olan model, yüzünüzle tam uyumlu bir görünüm ile öne çıkar. Gözlüğün camları, pembe renkte ve köşeli damla formundadır. Çerçeve ise açık bir gold renktedir. Burun köprüsü üzerinde yer alan metal detay, gold rose rengindedir. Saplarda ise gold rose metal rengi ile Maybach'ın logosu yer alır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.