Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Creator P-HCA-Z55 Güneş Gözlüğü
Stok Kodu :
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Creator P-HCA-Z55 Güneş Gözlüğü

Lüks otomobil dünyasının parlayan yıldızı Maybach, gözlük tasarımında da zirvede yer alır. Maybach'ın mükemmeliyet anlayışını yansıtan model hem stil hem de fonksiyon açısından, sınıfının en iyisi olma iddiasındadır. Gözlük, sofistike bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeve, lüksün ve estetiğin simgesi olma özelliğini taşır. İnce işçilik, çerçevenin her köşesinde görülür ve markanın prestijini yansıtan bir özel logo, gözlüğün saplarında yer alır.

 

Stil ve Konforun İncisi Maybach The Creator P-HCA-Z55 Güneş Gözlüğü

Maybach, kullanıcı deneyimini önemseyen bir markadır. Bu nedenle model, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Burun köprüsü ve gözlük kolları, kullanıcıya maksimum konfor ve uyum sağlar. Uzun süreli kullanımda bile rahat hissettirir. Model, sizi hem korurken hem de stilinizi yükseltirken güneşin altında öne çıkmanızı sağlayacak bir aksesuardır. Gözlüğün mavi, krem ve beyaz geçişli çerçevesi ve sapları, gümüş metal detayları ve saplarda yer alan gümüş metal logosu bulunur. Camları köşeli damla formunda ve gri renklidir.

 

Model zarif tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile göz alıcı bir aksesuardır. Bu gözlüğün, cam genişliği 55mm, cam yüksekliği ise 45mm’dir. Bu sayede size geniş bir görüş alanı sunar. 140mm genişliğe ve 145mm sap uzunluğuna sahip olan model, yüzünüzdeki duruşu ile ekstra konfor sağlar. Köprü genişliği 18mm ölçülerine sahip olan gözlük rahatlık desteği ile öne çıkar. Polarize camları sayesinde parlama ve yansımaları azaltan Maybach The Creator P-HCA-Z55 güneş gözlüğü ile şimdi kendinizi gösterin!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.