Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Creator Mg-Hby-Z66 Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : The Creator Mg-Hby-Z66
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Creator Mg-Hby-Z66 Güneş Gözlüğü

Göze çarpan ve dikkat çeken bir tasarıma sahip olan modelin çerçevesi, lüks ve yenilikçiliği bir araya getiren özel detaylarla süslenmiştir. Gözlük, yüksek kaliteli cam lenslerle donatılmıştır. Bu cam lensler, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar ve aynı zamanda yüksek netlik sunar. Polarize edilmiş lensler, yansımaları ve parlamaları en aza indirir, böylece daha net bir görüş sunar.

 

Maybach The Creator Mg-Hby-Z66 Güneş Gözlüğü ile Yenilikçi Kalite

Şık tasarımı ile öne çıkarak Maybach'ın prestijini ve kalitesini yansıtan özel bir model olan gözlüğün marka logosu, saplarda gold detaylı olarak yer alır. Bu logo, gözlüğün lüks ve kalite standartlarını vurgular. Ergonomik olarak tasarlanmış burun köprüsü ve gözlük kolları, kullanıcıya maksimum konfor ve uyum sağlar. Model, özel bir lüks gözlük kutusu ve temizlik bezi ile gelir. Bu aksesuarlar, gözlüklerinizi korumak ve bakımını yapmak için ekstra destek sağlar.

 

Benzersiz detayları ile göz dolduran, Maybach The Creator Mg-Hby-Z66 güneş gözlüğü hem şık hem de fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Gözlüğün cam genişliği 60mm, cam yüksekliği 50mm’dir. 140mm genişliğe ve 145mm sap uzunluğuna sahip olan gözlük konfor desteği ile öne çıkar. 15mm burun köprüsü ile yüzünüzde sabit bir duruş sağlayan gözlüğün çerçevesi, dayanıklı ve hafif bir malzeme olan titanyumdan yapılmıştır. Titanyum, paslanmaz, alerji yapmaz ve kolay kırılmaz. Gözlüğün rengi, yeşildir fakat burun köprüsü üzerinde gold detaylar yer alır. Bu renk kombinasyonu, gözlüğe hem zarif hem de modern bir görünüm kazandırır.

 

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.