Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Boulevard P ABM Z36 48 22 145
Stok Kodu : The Boulevard P ABM Z36 48 22 145
Maybach
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Boulevard P ABM Z36 48 22 145

Maybach, markasının üstün tasarım ve kalite anlayışını bu güneş gözlüğü göz alıcı özellikleri ile çıkar. Maybach markası, lüksün yanı sıra kaliteye de büyük önem verir. Bu harika güneş gözlüğü siyah asetat ve kadife kaplamalıdır. Platinyum kaplı titanyum materyali kullanılan çerçeve ve sapların dışında, koyu gri lenslere sahip yuvarlak camları ile de öne çıkan gözlük, aynı zamanda gözleri güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan yüksek kaliteli camlarla donatılmıştır.

 

Maybach The Boulevard P ABM Z36 48 22 145 ile Prestijin İfadesi

Gözlük, zarif bir şekilde tasarlanmış ve özenle işlenmiştir. Gözlüğün koyu gri, yuvarlak lensleri, tam bir koruma sağlar. Sap ve çerçeve işçiliğinde kullanılan platinyum kaplı titanyum materyal, gözlüğün sofistike tasarımını öne çıkarıyor. Uyumlu renkleri, çerçeve kısmında bulunan açıklık detayı ve sap kısmında bulunan ince işçiliği ile çok tutulacak olan bu model, Şıklık ve kaliteyi bir araya getiren Maybach The Boulevard P ABM Z36 48 22 145, güneşli günlerde hem gözlerinizi hem de tarzınızı koruyacaktır.

 

Modelin camları, 48mm genişliğinde ve 45mm yüksekliğindedir. Ayrıca, şıklık ve modernlik ekler. Genel gözlük genişliği, gözlüğün toplam genişliğini ifade eder. 135mm genişliği ile yüzünüzün çerçevesini kusursuz bir şekilde çizer. 145mm sap uzunluğu, gözlüğün rahat bir şekilde kulaklarınıza oturmasını ve kaymamasını sağlar. 22mm köprü genişliği tercih edilmiştir.

 

 

Renk : Platinyum kaplı Titanyum 

Materyal / Detaylar : Siyah Asestat / Kadife kaplama

Lens Rengi :Koyu Gri

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.