Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Artıst RG WBZ Z25 56 18 140
Stok Kodu : RG WBZ Z25 56 18 140
Maybach
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Artıst ||| RG WBZ Z25 56 18 140

Titanyum malzemeden üretilen, 18K rose gold kaplamalı gözlük, estetik bir görünüm sunar. Özel tasarım sap bölümü sayesinde gözlük hem hafif hem de dayanıklı bir kullanım sunar. Gözlük, dikdörtgen şekilli optik camlara sahiptir. Ergonomik tasarıma sahip olan model, bu sayede, yüzünüze tam oturur ve rahat bir kullanım sunar.

 

Maybach The Artıst ||| RG WBZ Z25 56 18 140 ile Kalite ve Konforun Mükemmel Uyumu

Dayanıklı ve hafif bir metal olan titanyum kullanılan modelin sapları, Bordo Kırmızı Kuş gözü Akçaağaç tasarımı ile Ebony Wood Backin efekti verilerek üretilmiştir. Titanyum kaplaması sayesinde gözlük, alerji yapmaz, paslanmaz ve deformasyona uğramaz. Ayrıca, titanyumun parlaklığı ve renkleri, gözlüğe zarif bir görünüm kazandırır. Gözlüğün sapları, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Sapların uç kısımları, kulak arkasına uyum sağlayacak şekilde eğimlidir. Sapların iç yüzeyleri ise, kaymayı önlemek için silikon kaplıdır.

 

Model gözlük sektöründe bir devrim yaratan bir üründür. Bu markanın ürünleri hem tasarım hem de kalite açısından rakiplerinden ayrılır. Özellikle Maybach The Artıst ||| RG WBZ Z25 56 18 140, Maybach The Artıst'in en çok tercih edilen gözlüklerinden biridir. Bu model, 56mm cam genişliği, 18mm köprü genişliği, 140mm sap uzunluğu ve 50mm cam yüksekliği ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Ayrıca, bu gözlük, genel gözlük genişliği olarak 145mm ölçüsünde olup, yüz şekline uyum sağlar. Kaliteli bir görüş deneyimi için bu gözlük, benzersiz bir seçenektir.

 

 

Renk / Detaylar: 18K Rose Gold Kaplama Titanyum

Tapınak: Bordo Kırmızı Kuş Gözü Akçaağaç / Ebony Wood Backin

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.