Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M5 Mod 03 Col AS 48 24 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : M5 Mod 03 Col AS 48 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Lunor M5 Mod 03 Col AS 48 24 145 Unisex Optik Gözlük

Moda dünyasında, son zamanlarda, vintage rüzgarları esiyor. Vintage görünümünü sevenler, giyimlerinde ve aksesuarlarında, bu yönde seçimler yapmaktadır. İşte, vintage görünümünü sevenler için artık bu tarzı optik gözlüklerde bile yakalamak mümkün! Lunor markası, M5 modellerinde vintage tarzını yansıtarak, kendi serilerini oluşturmaktadır. Tasarım bir vintage optik gözlük ile siz de tarzınızı daha iyi yansıtabilirsiniz.

 

Tarihin Parçası; Lunor M5 Mod 03 Col AS 48 24 145 Unisex Optik Gözlük

Lunor markasının Lunor M5 Mod 03 Col AS 48 24 145 unisex optik gözlük modeli, optik gözlük tarihinin bir parçası olarak, eski görünüme sahip olan ender modellerdendir. Model, el işçiliğiyle ve en kaliteli materyaller ile üretilmiştir. Modelin çerçevesinde, birinci sınıf metal kullanılmıştır. Modelin sap kısımlarının ucundaki açıklıklar ise tasarımının dikkat çekici detaylarından biridir. Model, koyu renkte üretilerek ve W köprü şekliyle Lunor markasının en tarz gözlüklerinden biri olmayı başarmıştır.

Modelin sap uzunluğu 145 mm, genişliği ise 140 mm’dir. Bu modelde, cam ölçüleri yükseklik olarak 42 mm, genişlik olarak ise 48 mm kullanılarak daha oval bir cam görüntüsü elde edilmiştir. Modelin köprü ölçüsü 24 mm olarak tasarlanmıştır. Model unisex bir ürün olduğu için ölçüleri de unisex optik gözlük ölçülerine uygundur. Her yaştan kullanıcıya uygun bir tasarıma sahiptir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.