Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M5 Mod 03 Col AG 48 24 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : M5 Mod 03 Col AG 48 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 37mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Lunor M5 Mod 03 Col AG 48 24 145 Unisex Optik Gözlüğü

Moda dünyasında farklılık sevenler, artık eski tarzlara yöneliyor ve vintage tarzını tercih ediyorlar. Tabi, bu tarzı yalnızca giyimlerine değil, aksesuarlarına kadar yansıtmaları gerekiyor. Hem göz bozukluklarının tedavisi hem de aksesuar olarak kullanılan optik gözlüklerde de vintage tarzını bulabilirsiniz.

Lunor markası, optik gözlüklerde sadece bilinen modeller üretmekle kalmayıp vintage tarzını yansıtan modeller de üretmektedir. Özellikle M5 serisi modellerinde vintage rüzgarları estiren marka, Lunor M5 Mod 03 Col AG 48 24 145 unisex optik gözlüğü modeli ile de çokça konuşulmaktadır.

 

Lunor M5 Mod 03 Col AG 48 24 145 Unisex Optik Gözlüğü İle Tarihi Yeniden Yaşayın!

Lunor M5 03 modeli ile, eski günleri yeniden yaşayabilirsiniz. Modelde kullanılan her detay vintage ve klasik çizgiyi bozmayacak şekildedir. Modelin genel görünümünde, en dikkat çeken şey sap kısmının ucundaki pencerelerdir. Modelin ince çerçevesi hem hafif olmasını hem de çerçevenin yok gibi görünmesini sağlamaktadır. Unisex bir model olmasıyla her iki cinsiyete ve her yaşa uygun bir görünümü vardır.

Modelin ölçüleri, klasik unisex gözlük ölçülerine uygun olarak belirlenmiştir. Bu modelde kullanılan sap ölçüsü 145 mm, gözlük genişliği ise 140 mm’ dir. M5 03 modelinde camların yüksekliği 37 mm iken; genişliği 48 mm’ dir. Modelde, burun aralığı olarak 24 mm’ lik bir genişlik tercih edilmiştir. Modelin tasarımındaki vintage izler, sizleri tarihin eski sayfalarına geri götürecektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.