Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M5 Mod 02 Col AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : M5 Mod 02 Col AS 45 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 37mm 45mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Lunor M5 Mod 02 Col AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler birbirinden farklı renklerde ve tarzlarda üretilen birçok modele sahiptir. Fakat vintage tarzını, bu gözlüklerde yakalamak oldukça zordur. İşte bu zorluğu başaran bir marka arıyorsanız; Lunor markası hem kalitesiyle hem eskiyi anımsatan vintage tarzıyla M5 serisinin modellerini sizlere sunuyor. Marka, hassas bir el işçiliği ile üretmiş olduğu gözlüklerde, gözlük kullanıcısının hem konforunu hem de tarzını düşünüyor. Son zamanların en moda gözlük modellerinden olan vintage gözlükleri ise markanın en çok tercih edilen modellerindendir.

 

Zamana Meydan Okuyan Bir Gözlük: Lunor M5 Mod 02 Col AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlük

Lunor markası, Lunor M5 Mod 02 Col AS 45 24 145 unisex optik gözlük modeli ile zamana meydan okuyor ve geçmiş yılların izini günümüze taşıyor. Üretmiş olduğu bu optik gözlük modelinde siyah renk sapları, yine aynı renk çerçeve ve çerçevenin oval şekli ile tıpkı tarihi bir imaj çizen markanın, M5 02 modeli en çok tercih edilen optik gözlük modellerindendir.

Marka bu modelinde vintage tarzı daha iyi yansıtmak için ve unisex kullanımı kolaylaştırmak için belirli ölçüleri kullanmıştır. Gözlüğün sap uzunluğu 145 mm genişliği ise 140 mm olarak tasarlanmıştır. Gözlüğün köprü aralığı 24 mm olup, şekil olarak da W şekli kullanılmıştır. Bu modelin cam ölçülerinde genişlik olarak 45 mm; yükseklik olarak ise 37mm ölçü tercih edilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.