Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M05 Mod 02 Col AG 45 24 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : M05 Mod 02 Col AG 45 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 37mm 45mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 25mm
  Genişlik

Lunor M05 Mod 02 Col AG 45 24 145 Unisex Optik Gözlük

Göz bozukluğu tedavisinde optik gözlükler, en önemli araçlardandır ve uzun süreli kullanılırlar. Bu nedenle de optik gözlük seçerken, oldukça dikkatli olunmalıdır. Optik gözlük seçerken, hem kaliteli hem sağlıklı hem de tarzınızı yansıtan bir model seçmelisiniz. Optik gözlük denince, akla ilk gelen kemik gözlük tarzının haricine çıkmak isteyenler için Lunor markasının M05 serisi çare olacaktır. Markanın özellikle bu serisi vintage tarzı en iyi yansıtan serilerden olmaktadır.

 

Tarihi Güzellik; Lunor M05 Mod 02 Col AG 45 24 145 Unisex Optik Gözlük

Lunor markasının Lunor M05 Mod 02 Col AG 45 24 145 unisex optik gözlük modeli, optik gözlük tarihinin klasik tarzıyla üretilerek, tarihi bir güzelliğe sahip olmuştur. Özellikle ince detaylarla donatılan bu gözlüğün, siyah, yuvarlak bir çerçevesi ve yine aynı materyalden üretilen sapları bulunur. Sapların ucunda ise pencere açıklığı bulunur. Modelin burun pedleri ise ayarlanabilir niteliktedir.

Markanın M05 modelinin ölçüleri, unisex ölçülere uygundur. Modelin sap uzunluğu 145 mm olup genişliği ise 140 mm’dir. Siyah renkteki bu modelde, camlar çerçeve ölçüsüne uygun olarak 45 mm genişlik ve 37 mm yükseklik ölçüsüne sahip. Modelin burun aralığı ölçüsü 25 mm ile geniş tutulup pedler ile desteklenmiştir. Ağırlık olarak oldukça hafif olan bu modelde, uzun süreli kullanımlarda konforu hissedeceksiniz!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.