Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor Classic Anatomic M Col PP 50 21 145 Unisex Optik gözlük
Stok Kodu : Classic Anatomic M Col PP 50 21 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 37mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Lunor Classic Anatomic M Col PP 50 21 145 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler, her yaştan kullanıcıya sahiptir. Bu nedenle de model olarak da geniş bir yelpazesi vardır. Lunor markası, optik gözlüklerinde her yaştan kullanıcıya hitap edebilmek için birbirinden farklı modeller üretmekte ve hepsi için aynı özeni göstermektedir. Markanın, klasik tarzda optik gözlük sevenler için üretmiş olduğu Lunor Classic Anatomic M Col PP 50 21 145 unisex optik gözlük modeli, klasik tarzı sevmeyenleri bile bir kez daha dönüp bakmaya itecek bir güzelliğe sahip.

 

Klasikliğin Zarafetini Arayanlara; Lunor Classic Anatomic M Col PP 50 21 145 Unisex Optik Gözlük

Lunor optik gözlüklerinde, özellikle klasik tarz modellerinde oldukça başarılıdır. Klasik gözlük modellerini, ince detaylarla süsleyerek aslında onları birer yıldız parça haline getirir. Markanın sunmuş olduğu bu model de her bakışınızda yeni detaylar keşfedeceğiniz zarafetiyle yüzünüzde kendini gösterecek bir modeldir.

Modelin ölçüsü, klasik tarzını bozmayacak şekilde ayarlanmıştır. Lunor markasının bu modelinin sap uzunluğu 145 mm; gözlük genişliği ise 140 mm seçilerek uyum sağlanmıştır. Modelde cam yüksekliği 37 mm ve 50 mm cam genişliği de tercih edilerek, oval gelen dikdörtgen yapısı ile konfor sağlanmıştır. Modelin burun aralığı ise 21 mm olarak tasarlanmıştır. Modelin en çarpıcı tasarım özelliği ise çerçevesiz tasarımıdır. Hem cesur hem klasik bir görünüm veren bu detay, kadınların ve erkeklerin beğenisini toplamaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.