Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 509 Col 63 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu :
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 32mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Lunor A5 Mod 509 Col 63 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

 

Göz sağlığı günümüzde giderek daha fazla önem kazanıyor ve Lunor olarak bu alandaki ihtiyaçları karşılamak için tasarladığımız Lunor A5 Mod 509 Col 63 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü, stil ve fonksiyonu bir araya getiriyor.

 

Göz Sağlığınız İçin Koruma

Şeffaf camlarıyla, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan Lunor A5, aynı zamanda ekran ışığından gelen zararlı mavi ışığı da filtreleyerek gözlerinizi korur. Günümüzün dijital çağında, bilgisayarlar ve akıllı telefonlarla geçirdiğimiz zamanın artmasıyla birlikte bu özellik, gözlerinizi yorgunluktan ve stresten korumanın önemini vurgular.

 

Stil ve Konforun Buluşması

Yuvarlak çerçevesi ve ince, siyah-silver karışımı saplarıyla Lunor A5, hem şık hem de rahat bir kullanım sunar. Çerçevenin kenarlarında ve sapların çerçeveye yakın olan bölgelerindeki gümüş rengindeki detaylar, gözlüğe modern bir dokunuş katarken, aynı zamanda dikkat çekici bir görünüm sunar.

 

Teknik Detaylar

145 mm genişlikte ve 140 mm sap uzunluğunda olan Lunor A5, 32/48 mm çerçeve yüksekliği/genişliği ve 20 mm burun köprüsü genişliğiyle mükemmel bir uyum sağlar. Bu ölçüler, her cilt tonu ve yüz şekliyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Lunor A5 Mod 509 Col 63 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü, göz sağlığınızı ön planda tutarak şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Modern detayları ve fonksiyonel özellikleriyle, günlük yaşamınızda stilinizi tamamlayacak bir parça olacak. Gözlerinizi korumak ve şık görünmek için Lunor A5'i tercih edin.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.