Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 231 Col 03m 49 18 146 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 231 Col 03m 49 18 146
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 231 Col 03m 49 18 146 Unisex Gözlük

Lunor markası, dünyaca bilinen Alman markalarından biridir. Bu markayı, dünyanın her yerinden ve her yaştan insanlar optik gözlük alırken tercih etmektedir. Dünyaca ünlü isimler bile Lunor’ un tasarımlarını beğenmekte ve kalitesini sevmektedir.

Marka, üstün optik teknolojisi ve el işçiliğini birleştirerek uzun ömürlü bir gözlük üretmektedir. Düşmelere, çizilmelere karşı dayanıklı olan bu gözlüklerde, kaliteye önem verilirken tarza da önem verilmektedir. Markanın A5 serisi hem vintage tarzı yansıtırken hem de farklı olmak isteyenlerin vazgeçemediği optik gözlük modellerinden biri haline gelmiştir.

 

Zamansız Klasik: Lunor A5 Mod 231 Col 03m 49 18 146 Unisex Gözlük

Lunor, Lunor A5 Mod 231 Col 03m 49 18 146 unisex gözlük modeli ile zamansız bir çerçeve ve klasik tarzı sizlere sunuyor. Çerçeve formu olarak klasik bir form kullanılırken, tercih edilen bal rengi ve deseniyle de yepyeni bir imaj çizmekte. Zamansız klasik olan bu optik gözlük modelinde, çerçeve için yüksek kaliteli asetat kullanılmıştır. Bu sayede, modelin ömrü uzatılmış ve uzun yıllar modeli keyifle kullanmanıza imkân verilmiştir.

Modelin sap uzunluğu 146 mm olup burun aralığı ise 18 mm olarak tasarlanmıştır. Burun aralığında, köprü şekli olarak anahtar deliği şekli kullanılarak, gözlüğe vintage hava verilirken; gözlük camının genişliği de ön plana çıkarılmıştır. Modelin cam genişliği 49 mm olup hem kadınların hem erkeklerin yüz hatlarına oldukça uygundur.

 

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.