Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A12 Mod 501 Col 15 46 20 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : A12 Mod 501 Col 15 46 20 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A12 Mod 501 Col 15 46 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Lunor, optik gözlük üretiminde dünyaca bilinen bir markadır. Marka Alman markası olmakla birlikte gözlüklerini el işçiliği ile üretmektedir. Markanın ismi, Fransızca altın gözlük anlamına gelen kelimeden esinlenilerek koyulmuştur. Gözlük üretiminde birbirinden farklı yüzden fazla aşama kullanması nedeniyle de dikkat çeken bir marka olan Lunor, günümüzde en konforlu, en şık optik gözlükleri üretmeye devam etmekte.

Lunor, optik gözlük üretiminde modellerini belirli seriler oluşturarak üretmektedir. Her serisinin kendine has bir çizgisi ve anlamı bulunmaktadır. A12 serisi ise retro tarzı temsil etmekte.

 

Retro’nun En Havalısı:  Lunor A12 Mod 501 Col 15 46 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Lunor markasının A12 serisi, tasarım olarak ve renkler olarak tam bir Retro temsilidir. Retro tarzı her detayında görebileceğiniz bu gözlükte, renk olarak koyu bir renk seçilmiş ve kendinden desenli çerçeve görünümüyle de vintage esintisi sağlanmıştır. Lunor A12 Mod 501 Col 15 46 20 145 unisex optik gözlüğü modeli, unisex bir model olduğundan, ölçüleri de ortalama standart ölçülerdedir.

Modelin, sap uzunluğu 145 mm olup burun aralığı ise 20 mm olarak ayarlanmıştır. Modelde, oval gelen camlar ön plana çıkması için cam genişliği 46 mm olarak tasarlanmıştır. Model, renk ve şekil olarak, her yaştan kesimin kullanmasına uygundur. Özellikle de marjinalliği vintage tarz ile kullanmayı sevenlerin, bu modele sahip olması gerekiyor.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.