Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hugo Boss HG 1162/S KB79O 57 18 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736419664
HugoBoss
Stokta Yok
2079 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Hugo Boss HG 1162/S KB79O 57 18 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Şıklığın ve kalitenin simgesi olarak gösterilen Hugo Boss markası, yıl içerisinde yeni katalog modellerini de açıklamaya başladı. Markanın en önemli kataloglarından biri de erkek güneş gözlüğü ürünleri olarak biliniyor. Firma, kalite ve şıklığı aynı anda sunarken fiyatlandırmada da herkesin alabileceği ölçü de tutuyor. Bu noktada markanın en kaliteli malzemelere ürünlerde yer verdiği biliniyorken tasarım çizgilerini de sofistike olarak belirlemektedir. Bunun en önemli örneklerinden biri de Hugo Boss HG 1162/S KB79O 57 18 145 erkek güneş gözlüğü olarak gösterilir.

 

En Özel Davetlerin Aksesuarı Hugo Boss HG 1162/S KB79O 57 18 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte aksesuar severlere özel olarak geliştirilen Hugo Boss HG 1162/S, şimdilerde satış rekorları kırmaya devam ediyor. Uygun fiyatıyla bilinen model, aynı zamanda kaliteli malzeme yapısıyla da herkesten tam not almaktadır. Gözlük, camları, çerçevesi ve saplarıyla simsiyah bir renktedir. Çerçeve yapısı karedir ve orta kalınlıktadır. Gözlüğün orta kalınlıktaki saplarında marka ismi, yine siyah bir yazı ile eklenmiştir.

Markanın tasarımcıları tarafından belirlenen sofistike tasarım çizgileri de modelde yoğun olarak kullanılmıştır. Özellikle özel davetler için tercih edilen model, erkeklerin en sevdiği aksesuarlar arasında gösterilir. Bununla birlikte gözlüğün ebatlarında 145mm gözlük uzunluğu tercih edilirken 18mm köprü uzunluğu ve ekartman anlamında da 57mm tercih edilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.