Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hugo Boss BOSS 1349/F/S SVKIR 55 22 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736419800
HugoBoss
Stokta Yok
3,737.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

Hugo Boss BOSS 1349/F/S SVKIR 55 22 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Uzman tasarımcıların en özel modelleri geliştirdiği Hugo Boss markası, son zamanlarda satış rekorları kırmaya devam ediyor. Herkesin kendisine göre bir aksesuar bulabildiği firma, özellikle erkek güneş gözlüğü modelleriyle dikkatleri çekiyor. Kaliteli malzemelerle üretilen erkek güneş gözlükleri, markanın sofistike tasarımlarıyla birleştiğinde harika birer modele dönüşüyorlar. Bu durum, son günlerde satış rekorları kırmayı başaran Hugo Boss BOSS 1349/F/S SVKIR 55 22 145 erkek güneş gözlüğü modelinde de net bir şekilde görülüyor.

 

Bu Yazın En Şık Modeli Hugo Boss BOSS 1349/F/S SVKIR 55 22 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve şık görüntüsüyle herkesin beğenisini kazanan Hugo Boss BOSS 1349/F/S, çeşitli unsurlarla rakiplerini geçerek alternatifsiz bir aksesuar olmayı başardı. Özellikle modelde yer alan kaliteli malzemeler, yıllar boyunca kullanılabileceğini de garanti eder. Gözlüğün tasarımsal özellikleri de dillere destandır.

Modelde yer alan incecik çerçeve ve sap yapısı, modelin her yerde rahatça kullanılmasını mümkün kılar. Gözlük camlarının arasındaki boşluğun fazla olması da modele şık bir görünüm sunar. Bunlarla birlikte camlardaki UV-400 koruma filtresi, güneşin zararlı ışınlarını engeller ve gözünüzün yorulmamasını sağlar. Ürünün ebatlarına bakıldığında ise oldukça ergonomik bir sistemin yer aldığı görülüyor. Modelin uzunluğu için 145mm belirlenirken köprü genişliği 22mm olarak ayarlanmıştır. Ekartman numarası ise 55mm olarak ayarlandığı için en iyi kullanım sağlanmaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.