Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hugo Boss 1365/S SX7IR 51 20 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736719771
HugoBoss
Stokta Yok
3,392.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Hugo Boss 1365/S SX7IR 51 20 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Yeniliklerin ve şıklığın markası olarak gösterilen Hugo Boss, yeni nesil ürünleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda kadın güneş gözlüğü koleksiyonuyla milyonlarca satış rakamına ulaşan firma, şimdilerde ise erkek güneş gözlüğü modelleriyle fark yaratıyor. Kaliteli malzeme yapısını tüm modellerde kullanan marka, aynı zamanda sofistike tasarım çizgilerine de yer vermeyi ihmal etmiyor. Bu noktada hem kaliteli hem de tasarım harikası ürünlerden biri de Hugo Boss 1365/S SX7IR 51 20 145 erkek güneş gözlüğü olarak görülüyor.

 

Ahşap Rengiyle En Şık ve Kaliteli Ürünlerden Hugo Boss 1365/S SX7IR 51 20 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Hugo Boss 1365/S, her anlamda rakiplerinin önüne geçiyor. Kaliteli malzemeleriyle standart çerçeve ve sap yapısının tercih edildiği model, uzun yıllar boyunca kullanılsa dahi sorun yaratmıyor. Modelde yer alan UV-400 filtre sistemi, gözlerin güneş ışınlarından uzak kalabilmesini ve göz dinlenmesini de sağlıyor. Bunun yanı sıra gözlükteki tasarım öğeleri de harika şekilde işlenmiş.

Klasik bir gözlük camı ve saplarının tercih edildiği modelde kahverengi desen formunda çerçeveler kullanılmış. Bu sayede gözlüğün her anlamda şık ve modern görünmesi mümkün hale gelmiş. Gözlüğün ebatlarında ise 145mm’lik bir uzunluk tercih edilirken ekartman kısmına ise 51mm’lik uzunluk tercih edilmiştir. Ayrıca köprü bölümünün de tam 20mm olduğunu belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.