Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod Paris HP 2021 C3 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 2021 C3 43 24 145
Hermod
Stokta Var
2199 TL
1,759.20 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Hermod Paris HP 2021 C3 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde belirlediğimiz kıstaslar vardır. Kimi basit dizaynlara yönelirken, kimi için gösterişli tasarımlar daha önemlidir. Seçtiğimiz modellerden bağımsız olarak, alacağımız gözlüğün iyi bir koruma sağlamasını ve kaliteli malzemelerden üretilmesini tercih ederiz. Kimi zaman kombinlerimizin tamamlayıcı aksesuarları olarak gözlüklerimiz yerini almaktadır. Farklı tasarımlara sahip güneş gözlükleri, Hermod Paris markasıyla hayat bulmaktadır.

 

Şıklıktan Ödün Vermeyenlerin İlk Tercihi Hermod Paris HP 2021 C3 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri günümüzün görünüşü belirleyici sektörlerindendir. Güneş gözlüğü seçimlerimiz, tarzımızın bir yansıması olduğu için detaylı bir araştırmayla tamamlanır. Kimi güneş gözlükleri yeni sezonun habercisi nitelikteyken kimi güneş gözlükleri mevsimlere özel tasarlanır. Seçtiğimiz güneş gözlüğünün tarzımızın bir detayını yansıtmasını isteriz.

Hermod Paris HP 2021 C3 43 24 145 unisex güneş gözlüğü modeli kaliteli cam özellikleriyle kişilere net bir görüş sağlamaktadır. Yeşil renkteki camları, siyah turuncu ve kırmızı renkleri içeren ince sapları ve oval çerçeve modeliyle kullanıcısına dikkat çekici bir görünüm sunmaktadır. UV koruma özelliği bulunan gözlük, gözlerinizi bütün zararlı ışınlara karşı korur; sağlığımıza dikkat etmek için koruma özelliklerine önem vermeliyiz. Modelin gözlük genişliği 135 mm, sap uzunluğu ise 145 mm’dir. Güneş gözlüğünün çerçevesi yükseklik olarak 40 mm, genişlik olarak 43 mm’dir. Gözlüğün köprü ölçüsü ise 24 mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.