Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital THOTH 47 24 145 HONEY Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : THOTH 47 24 145 HONEY
Franco Vital
Stokta Yok
5850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Franco Vital THOTH 47 24 145 HONEY Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, modern tasarımı ve kaliteli malzemesi ile göz alıcı bir seçenektir. Güneş ışınlarına karşı %100 UV koruması sağlar ve aynı zamanda rahat bir kullanım sunar. Gözlüğün çerçeve rengi yarı saydam olup, bal rengi tonlarında bir yapıya sahiptir. Gözlük camı ise kapalı bir yeşil tonunu içerir. Asil bir tarz oluşturmak isteyenler için Franco Vital THOTH 47 24 145 HONEY unisex güneş gözlüğü, ideal bir seçimdir. Siz de Franco Vital ile tarzınızı yansıtarak fark yaratabilirsiniz.

 

Franco Vital THOTH 47 24 145 HONEY Unisex Güneş Gözlüğü ile Renklerin Sıcaklığını Yansıtın

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, her mevsimde, stilinizi tamamlayacak bir aksesuardır. Bu gözlük, çerçeve rengi ve yeşil renkli camları ile hem kadın hem de erkek kullanıcılar için ideal tercihtir. Tam koruması ile öne çıkan model, aynı zamanda, renkleri daha canlı ve net göstererek gözlerinizi yormaz. Franco Vital unisex güneş gözlüğü ile renklerin sıcaklığını yansıtarak, tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, benzersiz detayları ve renk tonuyla fark yaratan bir modeldir. Konforlu bir kullanıma önem veren model, 145mm sap uzunluğu ve 24 mm köprü genişliği ile dikkatleri çeker. Gözlüğün genişliği 140mm olup, her yüz tipinde şık bir görünüm sunar. Gözlük, cam yüksekliği 40mm ve cam genişliği 47mm olan yuvarlak bir çerçeve ile çevrilidir.


 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.