Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HOTH 47 24 145 BRN
Franco Vital
Stokta Yok
5850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü

Her kombinin vazgeçilmez parçalarından biri de güneş gözlükleridir. Güneş gözlükleri, kombinlerde, genellikle tamamlayıcı parçalar olurlar ve o kombini taçlandırırlar. İşte, her kombininizi taçlandıracak, eşsiz güzellikte güneş gözlüğü modellerini, bize Franco Vital markası sunuyor. Hem sağlığınızı hem şıklığınızı düşünen marka, gözlüklerinde %100 UV koruması sağlıyor ve her zaman tarz sahibi olmanıza imza atıyor.

 

Tarzınıza Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü İmzası Atın!

Tarzınıza, Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN eşsiz modeli ile imza atmaya ne dersiniz? Hem şık hem kaliteli olan bu modelde çerçeve tipi tam çerçeve tercih edilmiş ve çerçeve leopar desenli olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım ise gözlüğe hem şıklık hem farklılık katarak yeni bir stile imza attırmıştır.

Çerçeve malzemesi asetat olan bu gözlük modelinin sap uzunluğu 145 mm olarak seçilip; köprü uzunluğu da 24 mm olarak tasarlanmıştır. Bu ölçülere uyum sağlayacak 47 mm cam genişliği ile de ortalama bir boy ölçüsü yakalanmıştır. Leopar desenine uygun olarak seçilen cam rengi ise gözlüğe hava katan en önemli detay. Ayrıca bu modelde kullanılan UV-400 koruması da bu gözlüğün bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni. Hem kadınlar için hem erkekler için tasarlanan bu modelle yeni tarzlar yaratabilir veya tarzınızın imza ürünü yapabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.