Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital THOTH 47 24 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : THOTH 47 24 145 BLK
Franco Vital
Stokta Yok
5850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital THOTH 47 24 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü kategorisinde en eşsiz parçalara sahip olan markalardan biri de Franco Vital markasıdır. Marka, isminin anlamından ilham alarak özgür yaşam sevenler için özgürlüğü ve hayatı temsil eden nadide parçalar üretmektedir. Her tarza uyan tasarımları olan marka, şıklığın ve marjinalliğin yanında çerçeve materyali ve cam kalitesinden de ödün vermeden güvenle kullanabileceğiniz sağlıklı güneş gözlüklerini sizlere sunuyor.

Marka, özgürlük sevenlere ama aynı zamanda klasikten de kaçamayanlara Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN modelini sunuyor. Tasarım olarak özgürlükten ilham alan bu modelde, renk ve çerçeve seçiminde ise hayatın klasikliği gösteriliyor.

 

Klasik ve Şık Görünüm Bir Arada; Franco Vital THOTH 47 24 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital markası, bu modeli tasarlarken hem kadınların hem de erkeklerin şıklık anlayışını yakalamaya çalışmıştır. Unisex olan bu gözlük modeli, çok sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise siyah tam çerçeve ve bu siyahlığa yakışan degrade renkte camlar ile klasik şıklık ortaya koyulmuştur. Bu modelin sap uzunluğu 145mm olup, köprü aralığı için 24mm ölçüler seçilmiştir. Gözlüğün camları 47mm genişliğinde olup polikarbonat cam tercih edilmiştir. UV-400 koruma özelliğine sahip olan bu modelde, en üst düzey optik teknolojisi kullanılarak, kaliteli, şık ve uygun bir gözlük tasarımı ortaya koyulmuştur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.