Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital SOBEK 46 26 145 BLK/L.BRN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SOBEK 46 26 145 BLK/L.BRN
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital SOBEK 46 26 145 BLK/ L.BRN Unısex Güneş Gözlüğü

Moda dünyasında, her zaman, tarz sahibi olmak için detaycı olmak gerekir. Çünkü, aslında moda, detaylarda saklıdır. Bir kombinin en güzel detayı da kesinlikle güneş gözlükleridir. Bu detay hem erkeklerde hem kadınlarda dikkat çekici olmakla birlikte kişi hakkında ufak ipucu da taşır. İşte, bu nedenle hem eşsiz kaliteye sahip hem lüks hem de şık bir güneş gözlüğü ile kendiniz hakkında doğru ve güzel ipuçları verebilirsiniz.

 

Tarz Sahibi Olanlar İçin Franco Vital SOBEK 46 26 145 BLK/ L.BRN Unısex Güneş Gözlüğü

Tarzını her zaman ve her yerde ortaya koyanlar için, dünyaca ünlü marka Franco Vital SOBEK 46 26 145 BLK/ L.BRN modelini sunuyor. Bu model, siyah çerçeve, sarıdan maviye doğru geçişli bir degrade cam rengi, kahverengi desenli sapları ve alışılmışın dışında olan geometrik bir cam şekli ile karşımıza çıkıyor.

Bu nadide modelin sap uzunluğu 135 mm olarak tercih edilerek hem kadınlar hem erkekler için zarif bir görüntü oluşması hedeflenmiştir. Köprü ölçüsü olarak 14 mm olarak tasarlanan gözlük, 46 mm’lik bir ekartmana sahip. Hem geometrik cam şekliyle hem renkli cam özelliğiyle tarzınıza tarz katacak bu gözlük modeli %100 UV koruması da sağlayarak sizlere sağlık ve şıklığın aynı anda tek gözlükte olabileceğinin kanıtını sunuyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.

Benzer Ürünler