Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital R.A SLV-BLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : R.A SLV-BLK 54 18 140
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Franco Vital R.A SLV-BLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü koruyuculuğunun yanı sıra, tamamlayıcı bir aksesuar olarak günümüzdeki yerini almıştır. Seçtiğimiz gözlüğün kombin uygulamalarında şık durmasını ya da seçtiğimiz elbise üzerinde bir aksesuar olarak kalmasını tercih ederiz. Kaliteden ödün vermeden, gözlük seçimlerimizde, şıklığı da beraberinde getirmesini isteriz.

Franco Vital R.A SLV-BLK 54 18 140 unisex güneş gözlüğü modeli, tam olarak şıklık ve klas bir görünüm sunmaktadır. Markanın bu modelinde yer alan gümüş çerçeve rengi ve mavi cam rengi ile kombin tamamlayıcı olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca model, unisex tasarım olduğundan dolayı hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap etmektedir.

 

Gözlerinizi Franco Vital R.A SLV-BLK 54 18 140 Unisex Güneş Gözlüğü ile Koruyun!

Güneş gözlüğünde olmazsa olmaz bir detay koruma kapasitesidir. Koruyuculuğundan ve garantiliğinden emin olduğumuz modeller üzerinde göz gezdiririz. Markanın bu modeli, UV filtre ve organik cam özelliğine sahiptir. Organik cam olması, darbeler karşısında daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. UV filtre özelliği ise zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

Gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 140 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 43mm, genişliği ise 54 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 18 mm olarak belirlenmiştir. Çerçeve renginin gümüş olması hem erkek hem de kadın kullanıcılar açısından kolaylık sağlamaktadır. El işçiliğiyle üretilen bu model hem yüksek bir koruma sağlıyor hem de özgün bir tarz yakalamayı mümkün kılıyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.