Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS SHILED 46 25 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS SHILED 46 25 140 GLD
Franco Vital
Stokta Yok
6500 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS SHILED 46 25 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemesi ile göz alıcı bir model olarak dikkat çeker. Bu güneş gözlüğü, yuvarlak çerçevesi ve altın rengi detayları ile hem erkekler hem de kadınlar için şık bir seçimdir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 UV koruması sağlayan bu güneş gözlüğü, aynı zamanda konforlu bir kullanım desteği sağlar. Franco Vital unisex güneş gözlüğü, benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için ideal bir modeldir.

 

Franco Vital ISIS SHILED 46 25 140 GLD Unisex Güneş Gözlüğü ile Güneşin Keyfini Çıkarın

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, güneşin zararlı ışınlarına karşı gözlerinizi korumak için tasarlanmıştır. Bu gözlük, yuvarlak metal çerçevesi ve altın rengi detayları ile hem şık hem de rahattır. Güneş gözlüğünün camları, renkli ve yansımalı bir görünüm sunar. Güneşin keyfini çıkarmak isteyenler için Franco Vital ISIS SHILED 46 25 140 GLD unisex güneş gözlüğü, ideal bir seçimdir.

 

Franco Vital’in bu güneş gözlüğü modeli, şık detayları ile göz kamaştıran bir modeldir. Yüz tipinize tam uyum sağlayan gözlüğün ölçüleri ise 140 mm sap uzunluğu ve gözlük genişliği ile öne çıkar. Gözlüğün yüksek koruma sunan camlarının yüksekliği 46mm, genişliği ise 25mm boyutlarıyla kullanıcılara benzersiz konfor alanı sağlar. Model, köprü genişliği 18mm olan yuvarlak bir çerçeveye sahiptir. Çerçeve, altın rengi metal malzemeden yapılmış ve kırmızı detaylar eklenmiştir. Gözlük camı ise kahverengidir. Siz de Franco Vital unisex güneş gözlüğü ile güneşli günlerde rahat bir stile sahip olabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.