Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 SLV Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS 47 25 145 SLV
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS 47 25 145 SLV Unisex Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar, mevsim fark etmeksizin kombinlere renk katan unsurlardır. Günümüzde, birçok kişi yeni güneş gözlüklerini, koleksiyonuna dahil etmekten keyif duyar. Franco Vital ISIS 47 25 145 SLV unisex güneş gözlüğü modeli ile tam koleksiyonluk bir parçayı sizlerin beğenisine sunuyor.

 

Her detayı ile farklı bir aurası olan bu güneş gözlüğüne, yakından bakmaya ne dersiniz? İhtişamlı tasarımı ile adeta akıllara kazınan gözlüğün ayrıntılarını inceledikçe onu daha çok seveceksiniz.

 

İkonik Duruşu ile Franco Vital ISIS 47 25 145 SLV Unisex Güneş Gözlüğü

Retro stili ile büyüleyici bir estetiğe sahip olan bu güneş gözlüğü, 47 ekartman, 25mm burun köprüsü ve 145mm genişlik ve sap uzunluğu olması ile her yüz boyutuna uyum sağlayan bir modeldir. Sağlık Bakanlığı onaylı camlara sahiptir. Aynı zamanda da UV-400 özelliği içerir. Bu şekilde, kullanıcıların gözleri, herhangi bir şekilde güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemektedir. Her zaman net bir görüş alanı oluşur. Siyah renkteki camları, metal çerçeveleri ve ince sapları bulunan bu model, modern bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

 

Göz sağlığını bu denli koruyan Franco Vital marka güneş gözlüğü ile kendinizi her daim rahat hissedersiniz. Her yüz tipi ile uyumlu bir gözlüktür. Burun kısmı ve sapları metal malzemeden yapıldığı için bir hayli dayanıklıdır. Yıllarca sorun yaşanmadan kullanılabilen, uzun ömürlü bir gözlük modelidir. Yapısal olarak hafif şekilde üretilen bu gözlük, gözlere rahatsızlık vermez.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.