Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 MGOLD Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS/MGLDS/47
Franco Vital
Stokta Var
6600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 36mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 25mm
  Genişlik

Franco Vital ISIS 47 25 145 MGOLD Unisex Güneş Gözlüğü

2017 yılında doğmuş, henüz çok yeni bir isim olan Franco Vital, sergilediği gözlük koleksiyonuyla şimdiden global pazardaki yerini almıştır. Ürünlerin tamamı İtalya ve Kore’de üretilmektedir. Cam renkleri tamamen kişisel olup, el işçiliğiyle üretilerek çerçeveyle bütünleşir. Koruma ve dizayna son derece önem veren markanın birbirinden farklı modelleri, alıcısıyla buluşmaktadır. Marka, asetat modellerinde İtalyan Mazzucchelli asetatı; metal modellerinde ise paslanmaz çelik kullanmaktadır. Franco Vital ISIS 47 25 145 MGOLD unisex güneş gözlüğü modeli de özgün bir tarz arayışında olanların, şimdiden, gönlünü fethedeceğe benziyor.

 

Rahatlıktan Vazgeçmeyenlere: Franco Vital ISIS 47 25 145 MGOLD Unisex Güneş Gözlüğü

Unisex gözlük modelleri hem erkek hem de kadın kullanıcıları rahat ettirecek tasarımlara sahiptir. Unisex bir model üzerinden hareket edildiğinden dolayı, iki cinsiyetin de kullanmasına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Franco Vital’in bu modelinin çerçeve rengi, parlak altındır. Altın çerçeveler kişiye klas ve şık bir stil kazandırmaktadır. Gözlük tasarımı ovaldir. Ayrıca gözlük camları UV-400 özelliğine sahiptir. Böylelikle yüksek koruma altında, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Güneş gözlüğünün genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 36 mm, genişliği ise 47 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 25 mm olarak belirlenmiştir. Güneş gözlüğü anti-alerjik kaplamaya sahiptir. Markanın bu modelini, mevsim fark etmeksizin, tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.