Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 MGLD Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS 47 25 145 MGLD
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS 47 25 145 MGLD Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, yaşamımızın büyük bir kısmında, uzun senelerdir yer alıyor. Özellikle, Franco Vital markası, yıllardır kullanıcıların beğenisine sunduğu kaliteli güneş gözlükleri ile biliniyor. En çok da Franco Vital ISIS 47 25 145 MGLD unisex güneş gözlüğü modeli herkes tarafından fazlası ile benimsenen bir seçenek oldu.

 

Bunun nedeni ise ürünün tamamen kendine has denebilecek bir tasarımı olmasıdır. Özgün dizaynı ile estetik bir görünüm sunan bu gözlüğün, kombinlere şık bir aksesuar olarak çok yakışacağı ortadadır. Özellikle spor giyim tarzını benimseyen kullanıcılar, bu güneş gözlüğünü denemelidir. Çünkü her bir ayrıntısı, günlük kullanıma uygun olan gözlüklerdendir.

Asaleti ile Her Zaman İlgi Çeken Franco Vital ISIS 47 25 145 MGLD Unisex Güneş Gözlüğü

Asalet dolu kombinlerin olmazsa olmaz gözlüğü, Franco Vital tasarımı olarak karşımıza çıkıyor. Oval bir cam tasarımına sahiptir. Özellikle köşeli yüzlere çok yakışan bir gözlüktür; ancak, yuvarlak biçimli yüzlere de tam uyum sağlar. Altın çerçeve rengi ile dikkat çeker.

 

Cam tipi standarttır, 47 ekartman olmaktadır. Ayrıca 145 mm’lik geniş bir sap uzunluğu vardır. Unisex bir model olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Cam boyutu küçük olduğu için, minimal tarza sahip bir gözlük modelidir. Bu tür gözlük modellerinden hoşlanan kullanıcılar açısından, son derece idealdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.