Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS 47 25 145 MBLK
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS 47 25 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Unisex güneş gözlükleri her zaman çok beğenilir. Çünkü hem erkek hem de kadınların tarzına uyum sağlayan özel gözlüklerdir. Franco Vital ISIS 47 25 145 MBLK unisex güneş gözlüğü de bahsi geçen gözlüklerin başında gelir. Bu gözlüğün, kendine has, farklı bir havası vardır. Boyut olarak da biçimsel açıdan da ergonomiktir. Yapısal olarak hafif olması, herkes açısından avantajlı bir durumdur. Göze ağırlık yapmaz, her an portatif bir duruş sergiler.

 

Retro Tarzın Öncüsü Franco Vital ISIS 47 25 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Günümüzde, her tarz için farklı bir gözlük üretimi sağlanmaktadır. Fakat retro tarzın verdiği aura, bambaşkadır. Franco Vital’in sunduğu bu güneş gözlüğü ile tarzınızla herkese meydan okuyabilirsiniz. Kahverengi cam ve çerçeve rengi ile retro tarzı gözler önüne seriyor.

 

Yarı saydam ve antirefle yekpare cam modeli ile üretilen bu güneş gözlüğü, UV-400 güneş koruması ile sunulur. Böylelikle güneş ışınlarının zararlı etkilerinden, doğrudan gözleri korumuş olur. Garanti belgeli ve kutulu bir şekilde gönderilir. Unisex bir gözlük olduğu için hem kadın hem erkek kullanıcılar için idealdir. 47 ekartmandır, ortalama bir boyutu vardır. Oval cam tasarımının ilgi çekici estetiği her yüz şekline uyum sağlar. Çerçeve tipi metaldir ve sap uzunluğu ise 145 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.