Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS/BLKF/47
Franco Vital
Stokta Yok
6600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital, ürettiği her bir güneş gözlüğü modeli ile adından söz ettirmeyi başaran, ünlü bir markadır. Özellikle Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK unisex güneş gözlüğü modeli de büyük bir kitle tarafından sevilmiştir.

 

Siyah rengin asaletini güneş gözlüğü tasarımına taşıyan Franco Vital markası, her kombine uyum sağlayan, bu eşsiz gözlüğü yarattı. Günümüzde kadın, erkek fark etmeksizin birçok kullanıcı bu gözlüğü kullanmaktadır.

 

Oval Biçimi ile Akılda Kalan Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital tarafından özenle sunulan bu güneş gözlüğü modeli, güçlü tasarımı ve işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Göz sağlığını koruyan bu gözlükte, UV-400 koruması aktif olarak yer alıyor. Güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak, böylelikle, daha kolay bir hale geliyor. Ürünün 2 yıllık garantisi vardır, orijinaldir ve kutulu olarak gönderilir.

 

Çerçevesi metal yapıdadır. Bu yüzden de uzun ömürlü bir performans sergiler. 140 mm’lik sap kısmı vardır. Bu bölge burnu acıtmadan konforlu bir şekilde oturtulur. Yapısal olarak hafif bir gözlüktür o nedenle kullanım kolaylığı sağlar. Her açıdan ergonomik bir formda olduğunu ifade edebiliriz. Her yüz şekline yakışan bir model olduğu için çok sevilmekte ve ilgi ile kullanılmaktadır. Çünkü oval şekildedir. Özellikle klasik tarzı benimseyenlerin vazgeçilmez güneş gözlüğüdür.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.