Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK-GUN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ISIS 47 25 145 BLK-GUN
Franco Vital
Stokta Yok
5600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK-GUN Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi, doğru tarz oluşturmanın en önemli adımlarından bir tanesidir. Franco Vital markasının ürettiği her bir güneş gözlüğü, tarzınızı tamamlamanız konusunda size yardımcı olacaktır. En çok da klasik modellerden bir tanesi olan Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK-GUN unisex güneş gözlüğü ile kendinizi çok rahat ve şık hissedeceksiniz.

 

Franco Vital ISIS 47 25 145 BLK-GUN Unisex Güneş Gözlüğü ile Minimal Bir Tarza Kapı Açma Zamanı

Bir güneş gözlüğü estetik göründüğü kadar; aynı zamanda, göz sağlığını da korumalıdır, diye düşünüyoruz. Franco Vital markasının tüm gözlük modellerinde UV-400 güneş koruması özelliği yer almaktadır. Bu da gözlerin güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korunmasını sağlayan güncel bir teknoloji olarak dikkat çeker.

 

Gözlük camları oval kesimdir. Bu da her yüz tipi ile estetik bir uyum yakalanmasını sağlar. Ek olarak, 47 ekartmandır. Orta boyutlarda bir gözlük modelidir. 140 mm’lik sap kısmı ile her buruna muntazam bir şekilde oturur. Ürünün 2 yıllık garantisi vardır ve kutulu şekilde gelir. Metal çerçeveye sahiptir. Dayanıklı bir metalden üretilen bu çerçeve, seneler boyunca sorun çıkarmadan kullanılabilir. Gözlükte yer alan diğer malzemeler de uzun ömürlü şekilde seçilmiştir. Çeşitli renk seçenekleri ile sunulan bu gözlük modelinin en revaçta olan renklerinden biri, siyahtır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.