Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vıtal AKHENATEN 58 16 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : AKHENATEN 58 16 140 MBLK
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital AKHENATEN 58 16 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, modern tasarımı ve kaliteli malzemesiyle göz alıcı bir aksesuardır. Bu güneş gözlüğü, eski Mısır firavunu Akhenaten'in ismini taşıyarak onun ileri görüşlülüğünü yansıtır. Kare şeklindeki çerçevesi, siyah rengi ve ince saplı detaylarıyla hem erkek hem de kadın kullanıcılar için şık ve zarif bir seçimdir.

Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 UV koruması sağlayan bu güneş gözlüğü, aynı zamanda konforlu bir kullanım sunar. Burun pedleri ve kulaklıkları ayarlanabilir olan bu güneş gözlüğü, yüzünüze tam oturur ve kayma yapmaz. Franco Vital unisex güneş gözlüğü, benzersiz bir içerik arayanlar için ideal bir tercihtir.

 

Antik Mitolojiden İlham Sunan Franco Vital AKHENATEN 58 16 140 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Antik mitolojiden ilham sunan Franco Vital’in bu modeli, modern tasarımı ve kaliteli malzemesiyle dikkat çeker. Bu gözlük, Mısır'ın ilk tek tanrılı firavunu olan Akhenaten'in adını taşıyor. Akhenaten, güneş tanrısı Aten'e tapınmış ve sanat, kültür ve din alanlarında devrim yaratmıştır. Franco Vital, bu ilginç tarihi figürden esinlenerek, güneşin ışığını yansıtan ve koruyan bir gözlük tasarlamıştır. Gözlüğün siyah çerçevesi, zarif ve şık bir görünüm sağlar. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun bir aksesuar olan Franco Vital AKHENATEN 58 16 140 MBLK unisex güneş gözlüğü, antik mitolojiye meraklı olanlar için de benzersiz bir içerik sunar.

 

Franco Vital unisex güneş gözlüğü, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Gözlük genişliği 140 mm, sap uzunluğu 140 mm olan modelin cam yüksekliği 46 mm, cam genişliği ise 54 mm ölçülerindedir. Rahat bir kullanıma ortam sağlayan 16 mm köprü genişliği ile gözlük üst seviye konfor sağlar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.