Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ADOM BLKM 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ADOM/BLKM/44
Franco Vital
Stokta Var
6950 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Franco Vital ADOM BLKM 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital ADOM modeli hem şık hem de koruyucu bir güneş gözlüğünün, tam olarak, nasıl olması gerektiğini temsil ediyor. Franco Vital, %100 UV koruması sağlar. Gözlerinizi, güneşin zararlı UVB ve UVA ışınlarından korur. Böylece göz sağlığınızı öncelikle tutar ve görüş deneyiminizi her zaman en önde tutar. Franco Vital gözlük modelleri, her kesime hitap edecek hem klasik hem şık hem de spor tarzlar için üretilmektedir.

 

Tarzı ile Dikkat Çekmeyi Sevenlere Franco Vital ADOM BLKM 44 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital ADOM BLKM 44 21 145 unisex güneş gözlüğü, modern ve çarpıcı bir tasarıma sahiptir. Her iki cinsiyet için uygun olan unisex yapısı, her tarz ile mükemmel bir uyum sağlar. Siyah çerçeve ve sapları ile dikkat çeken model, mavi camları ile uyum yakalamıştır. Saplarının kalından inceye doğru olan detayı da kulaklarda ağırlık yapmayacak şekilde, özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca gözlüğün saplarında markanın baş harfleri FV olarak yer almaktadır. Gözlüğün ön kısmında nokta ayrıntıları vardır.

 Franco Vital’in bu modeli, hafif ve dayanıklıdır. Böylece, uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sunar. Optik kalitesi yüksek camları ile net ve keskin bir görüş deneyimi sunar. Çerçeve ölçüleri itibariyle ise 145mm gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145mm’dir. Gözlüğün cam yüksekliği 42mm olurken, cam genişliği 44mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.