Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ADOM 46 22 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ADOM 46 22 145 BRN
Franco Vital
Stokta Yok
5800 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital ADOM 46 22 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü

Franco Vital’in bu modeli; yuvarlak şekilli, beyazdan maviye geçişli degrade camları ve kahve çerçeve rengiyle retro bir görünüm sunar. Camlar, zararlı UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar ve renkli bir filtre ile güneşin parlaklığını azaltır. Çerçeve, dayanıklı ve hafif bir malzemeden yapılmıştır ve kulak arkasında rahat bir oturuş sağlar.

 

Franco Vital ADOM 46 22 145 BRN Unisex Güneş Gözlüğü ile Şıklığınıza Değer Katın

Franco Vital unisex güneş gözlüğü hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış şık ve kaliteli bir aksesuardır. Bu gözlük, yuvarlak degrade camları ve çerçevesindeki kahverengi tonlarıyla retro bir görünüm sunar. Aynı zamanda, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan polarize camlara sahiptir. Franco Vital unisex güneş gözlüğü, günlük kullanım için idealdir. Siz de Franco Vital ADOM 46 22 145 BRN unisex güneş gözlüğü ile şıklığınıza değer katabilirsiniz.

 

Franco Vital unisex güneş gözlüğü hem erkekler hem de kadınlar için şık ve kaliteli bir aksesuardır. Model, her yüz tipine uyum sağlayan ölçülere sahiptir. Gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145mm olan Franco Vital, kullanıcılara hafif bir kullanım deneyimi sunar. Görüş alanını genişleten özel camların yüksekliği 40mm, genişliği ise 46mm ebatlarındadır. Köprü uzunluğu 22mm olan gözlük bu sayede yüz şeklinize uygun bir uyum sağlar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.