Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani EA 3079 5026 49 19 140 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : EA 3079 5026 49 19 140
Emporio Armani
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ BİTMİŞTİR. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Emporio Armani EA 3079 5026 49 19 140 Unisex Optik Gözlük

Emporio Armani, şıklığı ve kaliteyi bir araya getiren tasarımlarıyla bilinir ve bu optik gözlük, ünlü markanın mükemmel bir örneğidir. Bu optik gözlük hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmıştır. Model hem günlük kullanım hem de özel günler için mükemmel bir seçenektir. Gözlük, zarif ve şık bir çerçeve tasarımına sahiptir. Oval şekilli çerçeve, her yüz tipine uyum sağlar ve kişinin yüz hatlarını harika bir biçimde çerçeveler.

 

Emporio Armani EA 3079 5026 49 19 140 Unisex Optik Gözlük ile Kaliteyi Stilinizle Yaşayın

Markanın malzeme kalitesini sürdüren gözlüğün kahverengi renk geçişli çerçevesi ve sapları, dayanıklı ve hafif plastikten yapılmıştır. bu da gözlüğün uzun süreli kullanım için mükemmel olduğu anlamına gelir. Bu optik gözlük, kişisel reçetenize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yüksek kaliteli lensler, net görüş ve rahat kullanım sağlar. Emporio Armani'nin marka adı, iki kol üzerinde de bulunur.

 

Modelin cam yüksekliği 36mm, cam genişliği ise 49mm'dir. Gözlüğünüzün yüzünüzde ne kadar sıkı veya gevşek oturduğunu belirleyen genişliği 140 mm'dir. Gözlük, 140 mm sap uzunluğu ile son derece konforlu bir duruş sunar. 19 mm burun köprüsü ise gözlüğün kaymadan sabit durmasını sağlar. Şık dokuyu her detayında yansıtan Emporio Armani EA 3079 5026 49 19 140 unisex optik gözlük, estetik bir deneyim için idealdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.

Benzer Ürünler