Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani 3186 5903 53 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : 3186 5903 53
Emporio Armani
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Emporio Armani 3186 5903 53 Kadın Optik Gözlük

Emporio Armani'nin özgün tasarım estetiğini yansıtan Emporio Armani 3186 5903 53 kadın optik gözlük, zarif ve sade çerçevesi ile her türlü kıyafetle mükemmel uyum sağlar. Renkli detaylar, gözlüğe sofistike bir hava katar. Gözlüğün çerçevesi dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Camlar ise net görüş ve görme düzeltilmesi için yüksek kalitededir. Şık tasarımı ile bu optik gözlük, tarzına ve görme ihtiyaçlarına uygun bir seçenek arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Model, Emporio Armani kalitesi ve estetiğiyle günlük hayatınıza zarif bir dokunuş ekler.

 

Konforun Şık Dizaynı Emporio Armani 3186 5903 53 Kadın Optik Gözlük

Bu gözlüğün çerçevesi, dayanıklı ve hafif bir malzeme olan asetat plastikten yapılmıştır. Çerçevenin rengi, koyu kahverengi ve bej tonlarında bir desene sahiptir. Bu renk kombinasyonu, gözlüğe zarif ve sofistike bir görünüm kazandırır. Çerçevenin saplarında ise Emporio Armani logosu yer alır.

 

Kahverengi renkli, dinamik görünüme sahip çerçevesi ile öne çıkan gözlüğün genişliği 140 mm’ dir. Camlarının yüksekliği 35 mm ve genişliği 53 mm olan model sağlıklı bir bakış alanı sunarken, 17 mm burun köprüsü genişliği, yüzünüze şık bir doku sağlar. Gözlüğün sapları 140 mm ölçüsü ile rahat bir duruşa katkı sunar. Bu gözlük, yüz şeklinize ve tarzınıza uygun bir aksesuar olarak sizi tamamlayacak bir seçenektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.