Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani 3038 5063 54 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : 3038 5063 54
RayBan
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Emporio Armani 3038 5063 54 Erkek Optik Gözlük

Optik gözlük modelleri arasında öne çıkan bu gözlük, erkek kullanıcıların adeta vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sebebi ise işlevsel olduğu kadar, şık ve dikkat çekici bir görünümde sunulmasıdır. Dikdörtgen ve geniş biçimli camları, oldukça hoştur. Çerçeveleri siyah renktedir. Modelin saplarında, gri bir tabaka üzerine marka adı yer alır. Dikdörtgen çerçevesi, günlük kullanım için ideal bir seçenek sunmaktadır.

 

Klasik Olduğu Kadar Şık ve Modern: Emporio Armani 3038 5063 54 Erkek Optik Gözlük

Her zaman, fonksiyonel tasarımı ile beğeni toplayan Emporio Armani 3038 5063 54 erkek optik gözlük modeli, Sağlık Bakanlığı onaylı camlarla sunulur. 54 ekartman ölçüsüdür. 140 mm ise sap uzunluğudur. 16 mm köprü ölçüsü ile minimal bir gözlük modelidir. Dayanıklı materyallerle üretildiği için senelerce herhangi bir sorun çıkarmadan kullanılabilir.

Siz de uzun ömürlü bir erkek optik gözlük modeli arayışına girdiyseniz, Emporio Armani erkek optik gözlük modelini inceleyebilir ve deneyerek, size uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Her açıdan sizi memnun edecek bir tasarımı vardır. Günlük kullanım için idealdir ve kitap okumayı, bir şeyleri izleyip ekrandan bir şeyler okumayı çok daha keyifli hale getirir. Klasik modellerdendir. Bu yüzden, sade bir dizaynı vardır. Gözhan Optik web sitesinden dilediğiniz zaman görselleri ile inceleyebileceğiniz ürünlerden biridir. Her ayrıntısını çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.