Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dsquared2 ICON 0001/S VK6T4 130 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736717845
Dsquared2
Stokta Yok
3,657.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Dsquared2 ICON 0001/S VK6T4 130 Unisex Güneş Gözlüğü

İkonik bir güneş gözlüğü her zaman baş döndürücüdür. Farklı detaylar içeren bir aksesuar edinmek istiyorsanız kesinlikle Dsquared2 markasının gözlük modellerini incelemelisiniz. Ancak burada tanıtılan gözlük modelini beğenerek, o olmadan dışarı bile çıkmak istemeyeceksiniz. Bu özel modeli incelerken, hayran kalacaksınız.

 

Marjinalliği ile Göz Dolduran Dsquared2 ICON 0001/S VK6T4 130 Unisex Güneş Gözlüğü

Dsquared2 ICON 0001/S VK6T4 130 unisex güneş gözlüğü modeli, bu zamana kadarki en marjinal tasarımlardan birine sahiptir. Gözlüğün üzerinde ICON yazan bir gölgelik bulunmaktadır. Kaliteli ve şapka görünümü verilen bu gölgelik, istenildiğinde takılıp, istendiğinde çıkarılabilir bir formdadır. Ayrıca bu gölgelik, gözlüğün sap kısımları ile aynı renktedir.

 

Gözlüğün cam tasarımı ise yarı saydam siyah camdandır. Gözlük sapında SUPERVIZOR ibaresini görebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’ndan onay alan cam ile hazırlanmıştır. Ayrıca UV-400 korumasına sahiptir. Bu koruma, güneşten gelen zararlı ışınları tepeden tırnağa nötrler. Böylelikle gözler herhangi bir şekilde zarar görmemiş olur.

 

Bu gözlük yapısal açıdan da son derece hafif olmaktadır. Hafif olması, daha kolay kullanılmasını sağlar. Böylelikle göze ve burun kısmına ağırlık yapmaz. Gözlüğün çerçevesi yoktur ve sap kısımları da beyaz renkte tasarlanmıştır. Ana materyali plastiktir. Lens rengi gridir. Aynı zamanda sap uzunluğu 130 mm’dir. Cam ekartmanı numarası ise 99’dur. Her yüz tipine uygun olan gözlük modelleri arasında yer alır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.