Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dsquared2 D2 0033/S RHLFQ 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736718149
Dsquared2
Stokta Yok
6278 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 34mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Dsquared2 D2 0033/S RHLFQ 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi, kadın kullanıcılar açısından son derece önemli bir konudur. Her detayı ile bir gözlüğü seçmek bambaşka bir meseledir. Neyse ki senelerdir, ivedilikle en iyi ürünleri sunan Dsquared2 güneş gözlüğü markası var. Bu markanın ürettiği her bir gözlük modelini çok sevecek, satın almak için heyecanlanacaksınız.

 

Sofistike ve Güçlü: Dsquared2 D2 0033/S RHLFQ 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Dsquared2 D2 0033/S RHLFQ 53 20 145 kadın güneş gözlüğü modeli, altın rengi sapları ve siyah çerçevesi ile göz dolduruyor. Oval çerçeve tasarımı, gözlüğü daha sofistike hale getirmiştir. Saplarda yer alan marka logosu ise yine altın renginde olarak işlenmiştir. Oldukça popüler bir modeldir. Gözlük genel genişliği 145mm olurken sap uzunluğu da aynı boyuta sahiptir.

 

34mm gözlük camı yüksekliğinin yanında, 53mm gözlük camı genişliği bulunur. 20mm ise burun bölgesinin genişlik boyutudur. Ayrıca, Sağlık Bakanlığı onaylı camlara sahip olan bu gözlükte UV-400 koruması da yer alır. Bu koruma sayesinde güneşten gelen zararlı ışınlar göze ulaşamaz. Filtrelenir. Göz sağlığınızı bu gözlükle koruma altına alabilirsiniz.

 

Bir gözlükte aradığınız ne var ise bu üründe bulmanız mümkündür. Her türlü kombine hızlıca ayak uydurabilen bir formdadır. Bu yüzden de kadın kullanıcıların vazgeçilmezi olmuştur. Bu gözlük modeline, elbette çok daha yakından bakmalı ve mutlaka denemelisiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.