Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana DG 6177 501/AL 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597889988
Dolce Gabbana
Stokta Yok
5136 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Dolce Gabbana DG 6177 501/AL 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Dolce Gabbana tarafından üretilen unisex güneş gözlükleri, her sene trendler listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Bunun asıl nedeni ise her bir gözlüğün işlevsel olduğu kadar, tarz sahibi biçimde tasarlanmasıdır. Size muhteşem bir öneri ile geldik. Hazırsanız o halde başlayalım!

 

Tarzı ile Kendine Çeken Bir Gözlük: Dolce Gabbana DG 6177 501/AL 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Dolce Gabbana DG 6177 501/AL 145 unisex güneş gözlüğü modelinin üst kısmı, tamamen dümdüz şekildedir. Alt bölümü ise deniz gözlüklerinin formuna benzer. Üst kısmında ise gölgelik yer alır. İstediğiniz gibi takıp çıkarabildiğiniz bu gölgelik kısmı da gözlükle aynı renkte, yani siyahtır. 145 mm gözlüğün genel genişliğidir. Sap uzunluğu da yine 145 mm’dir. 1 mm burun genişliği vardır. 42 mm cam yüksekliği, 99 mm cam genişliği bulunur.

 

Bu gözlüğün camları, güneş ışınlarını koruması açısından idealdir. Çünkü Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Aynı zamanda UV-400 koruması da vardır; gözleriniz artık güneşten gelen tüm zararlı ışınlardan korunacak. Markanın Türkiye distribütörü tarafından sunulan 24 aylık garantiden de rahat bir biçimde yararlanabileceksiniz. Ürün orijinal kutusunda gönderilir ve tarafınıza teslim edilir. Hem erkek hem kadın kullanıcıların beğenisini kazanan bu gözlük modeline siz de istediğiniz zaman yakından bakabilirsiniz. Her bir detayını çok sevecek, kombinlerinizin star parçası haline getireceksiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.