Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana DG 3363 501 54 18 145 Kadın Optik Gözlügü
Stok Kodu : DG 3363 501 54 18 145
Dolce Gabbana
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Dolce Gabbana DG 3363 501 54 18 145 Kadın Optik Gözlüğü

Dolce Gabbana, güneş gözlüğü modelleri kadar optik gözlükleri ile de adından söz ettiren bir markadır. O nedenle sizlere bugün optik gözlük modeli önerisi ile geldik. Fakat şunu unutmayın; optik gözlüklerin internet ortamında satılması yasaktır. Doktor reçetesi ve numaralarınızla birlikte mağazamızı ziyaret ederek, satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İkonik Bir Stilin Anahtarı: Dolce Gabbana DG 3363 501 54 18 145 Kadın Optik Gözlüğü

Dolce Gabbana DG 3363 501 54 18 145 kadın optik gözlüğü modeli, incecik, gold sap kısmı ve oval siyah çerçevesi ile çok beğeniliyor. Gözlüğün çerçevesi, hafif olarak yukarı çekimli ve orta kalınlıktadır. Ölçüleri de her yüz tipine uyum sağlamaktadır. 18 mm burun kemiği genişliği olan bu gözlüğün genel genişliği ise 140 mm oluyor. 145 mm ise sap uzunluğu olarak ilgi çekiyor. 45 mm cam yüksekliği ve 54 mm genişliği vardır.

 

UV-400 güneş korumalı camları, aynı zamanda da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Göz sağlığınızı en özel şekilde korumak için, siz de bu gözlüğü deneyebilirsiniz. 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi ile sunulur. Senelerce sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu gözlük, oldukça kaliteli ve bir o kadar da orijinaldir. Kendi kutusu ile size teslim edilir. Kadınların her kombininde ışık gibi parlayan bu gözlüğü, seveceğinize eminiz. Artık kitap okumak daha sizin için daha keyifli olacak. Telefon ve bilgisayar ekranına bakmaktan mutluluk duyacaksınız.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.