Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana DG 3362 501 53 20 145 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : DG 3362 501 53 20 145
Dolce Gabbana
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Dolce Gabbana DG 3362 501 53 20 145 Erkek Optik Gözlüğü

Optik gözlükler günümüzde birçok kullanıcı tarafından rağbet gören ürünlerdir. Özellikle, Dolce Gabbana tarafından sunulan modellerin kendine has bir duruşu vardır. Bu nedenle, sizler için asla vazgeçemeyeceğiniz, uzun zaman boyunca keyifle kullanacağınız bir gözlük modeli seçtik.

 

Dolce Gabbana DG 3362 501 53 20 145 Erkek Optik Gözlüğü ile Görme Deneyiminizi İyileştirin!

Dolce Gabbana DG 3362 501 53 20 145 erkek optik gözlüğü modeli, dikdörtgen forma sahiptir. Sapları da çerçevesi de siyahtır. Kemik bir çerçevesi vardır. Camları, kare formdadır ve gözlüğün saplarında marka adı, gümüş bir detayla yer alır. 145 mm sap uzunluğu vardır ve genel boyutu 140 mm’dir. 20 mm burun köprüsü genişliği bulunan bu gözlüğün, gözlük camı yüksekliği 40 mm olurken, cam genişliği de 53 mm olarak netleştirilmiştir.

 

Türkiye distribütörü tarafından 2 senelik garanti ile sunulur. Sağlık Bakanlığı onaylı camları ile güven içinde kullanabileceğiniz bir gözlük modeli olduğunu söyleyebiliriz. Dergi, kitap okurken ya da teknolojik gereçlerin ekranına uzun süre bakmanız gerektiğinde bu gözlük her zaman sizinle olacaktır. Aynı zamanda hafif bir yapıya sahip olan bu modeli, taşımanız da kolaydır. Fakat optik ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır. Bu nedenle, her zaman mağazamızı ziyaret ederek, bu optik gözlüğü satın alabilirsiniz. Böylelikle gözünüzde görebilir ve deneyebilirsiniz. Camları ve çerçeve yapısını dilediğiniz gibi seçebilir ve daha konforlu bir deneyim elde edersiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.