Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana 0DG6126 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597131667
Dolce Gabbana
Stokta Yok
3150 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Dolce Gabbana 0DG6126 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü

Aksesuar kullanımı, bir kadın için her zaman çok önemlidir. Kadın güneş gözlüğü modelleri arasından seçim yapmak ise bazen zor olabiliyor. Böyle durumlarda, birinin sizin yerinize seçim yapmasını ister miydiniz? O halde müjde; sizin yerinize Dolce Gabbana markasına ait en iyi kadın güneş gözlüğünü bulduk. Dilerseniz birlikte inceleyelim!

 

Göz Alıcı Olduğu Kadar Özgün: Dolce Gabbana 0DG6126 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana 0DG6126 501/8G kadın güneş gözlüğü modeli, 60 ekartmandır. Büyük bir gözlük modelidir. Yukarı doğru çekik bir forma sahiptir. Cam malzemesi plastiktir. Organik camı vardır ve bu camlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. 140 mm sap uzunluğu vardır. 15 mm köprü ölçüsü vardır. 60 mm cam genişliği ve 50 mm cam yüksekliği bulunur. Cam rengi füme degrade olmaktadır. Gözlüğün çerçevesi ise yarı siyah, yarı gold rengindedir. Saplarında ise siyah malzeme kullanılarak, gold detaylar eklenmiştir. Saplarda marka adı, gold detay olarak yer alır.

 

24 aylık garantisi bulunan bu ürünün garanti belgesi markanın Türkiye distribütörü tarafından güven içerisinde sunulur. Üstün yani A kalite malzemelerle üretimi sağlanan bu gözlük modelini senelerce, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Dolce Gabbana kalitesinin farkını, anında hissedersiniz. Giydiğiniz her giysiye yakışacak olan bu gözlük modelini, dilerseniz mağazayı ziyaret ederek, dilerseniz web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Göz alıcı ve bir o kadar da özgün bir tasarıma sahip olan bu gözlük modelini çok beğeneceğinizi, sürekli kullanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.