Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana 0DG4377 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597195300
Dolce Gabbana
Stokta Yok
6031 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Dolce Gabbana 0DG4377 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar, yaşamımızın olmazsa olmazlarındandır. Onların olmadığı bir dünya düşünülemez bile. İşte bu esnada, devreye dev markalar girer. Dolce Gabbana, senelerdir üretmeye devam ettiği kadın güneş gözlükleri ile beğenilmeye devam ediyor. Takdir toplayan marka, herkesin beğeneceği tarzda ürünler tasarlıyor.

 

Sizin için en iyi gözlük modellerinden birini seçtik. Dilerseniz yakından inceleyebilirsiniz; işte detaylar!

 

Stil İkonu Bir Model: Dolce Gabbana 0DG4377 501/8G Kadın Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana 0DG4377 501/8G kadın güneş gözlüğü modeli, altıgen formu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu gözlüğün çerçevesi ve sapı siyahtır. Gözlüğün camları ise füme degradedir. Çerçevenin yapısı Cat Eye formundadır. Sap kısmında, markanın baş harfleri gold detay ile yer alır. 54 ekartman sayısıdır. Her yüz tipine uygun bir formdadır. Çerçeve malzemesi asetattır. Dayanıklı malzemelerle üretildiği için senelerce sorunsuz bir biçimde kullanılabilir.

 

Ürünün cam kısmı Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu için güven içerisinde kullanabilirsiniz. Bu camlarda aynı zamanda UV-400 korumasının da bulunduğunu söylemiş olalım: Artık güneşten gelen zararlı ışınlardan etkilenmeyeceksiniz. Tamamen konforlu hissedeceksiniz. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile dikkat çeken gözlük modeli, orijinal kutusu ile tarafınıza teslim edilir. Özellikle sade kombinler yapmaktan hoşlanıyorsanız bu marjinal gözlük ile kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Canlı ve ışıl ışıl görünmek için, Dolce Gabbana gözlüklerinden, dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Her kombininiz ilgi çekmeye başlayacak, muhteşem bir görünüm elde edeceksiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.