Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana 0DG4373 32468G Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597185295
Dolce Gabbana
Stokta Yok
6031 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Dolce Gabbana 0DG4373 32468G Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınlar, aksesuar seçimi konusunda oldukça seçici ve dikkatlidir. Özellikle güneş gözlüğü tercihi yaparken daha da titiz davranırlar. Dolce Gabbana ise tam bu sırada devreye girer ve her şey değişir. Sizin için Dolce Gabbana gözlükleri arasından seçim yaptık; işte o olay gözlük ve ayrıntıları!

 

Göz Alıcı Bir Stil: Dolce Gabbana 0DG4373 32468G Kadın Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana 0DG4373 32468G kadın güneş gözlüğü modeli, beşgen formu ile ilgi çeker. Siyah kalın çerçevesi, füme degrade, kare camları ve incecik, gold sapları ve sap uçlarında bulunan siyah silikonlarla, kibar duruşa sahiptir. Genel genişliği 140 mm olurken sap uzunluğu da 140 mm’dir. 15 mm, burun köprüsü genişliği ölçüsüdür. Cam uzunluğu 46 mm, genişliği de 55 mm’dir.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı camları vardır. Bu da göz sağlığını koruma konusunda yüksek etkiye sahiptir. UV-400 koruması sayesinde, gözlerinizi güneşten her daim korur. 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi vardır. Orijinal bir üründür ve kutulu biçimde tarafınıza gönderilir. Dilerseniz mağazadan da satın alabilirsiniz. Özellikle siyah renk kombinlerinizle muazzam bir uyum yakalar. Genellikle her yüz tipine uyum sağlasa da en çok yuvarlak yüz biçimine yakışır. Senelerce kullanabileceğiniz bu gözlük modeli, dayanıklı malzemelerle özenli işlemlerden geçirilerek üretilmiştir. Uzun ömürlü olmasının yanında estetik detayları ile de göz doldurur. Kesinlikle memnun kalacağınız bir performans sergiler.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.