Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana 0DG2256 133487 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597209816
Dolce Gabbana
Stokta Yok
5583 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Dolce Gabbana 0DG2256 133487 Erkek Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar olmadan kombin yapmak çok zordur. Erkekler, günlük yaşamda her zaman aksesuar kullanmayı çok sever. Özellikle en sık kullandıkları aksesuar güneş gözlükleridir. En çok da Dolce Gabbana tarafından tasarlanan gözlük modellerini beğenirler. Sizin için bu modeller arasından bir tanesini seçtik. Haydi gelin hep birlikte bu özel ürünü inceleyelim!

 

Cool Bir Tarz & Farklı Aura: Dolce Gabbana 0DG2256 133487 Erkek Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana 0DG2256 133487 erkek güneş gözlüğü modeli, köşeli damla formuna sahiptir. Çerçeve kenarları sarı metal renktedir. Üstünde dümdüz bir alan oluşturulmuştur ve bu alanda Dolce Gabbana yazısını görürsünüz. Burun köprüsü üzerinde küçük bir pencere açılmıştır. 62 mm ekartmanı vardır. Sap ölçüsü 150 mm’dir. 13 mm köprü ölçüsü bulunur. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisine sahiptir. Dolce Gabbana gözlük modelinin camları da Sağlık Bakanlığı onaylıdır, belirtmiş olalım.

 

Göz sağlığınızı koruyan, kaliteli bir üründür. Güneşten gelen zararlı ışınları filtreleyen UV-400 özelliği de dikkat çeker. Havalı bir kombin oluşturmak istiyorum ancak hem giyimime hem yüzüme uyacak bir gözlük bulamıyorum diyen erkek kullanıcılar, bu gözlüğe adeta bayılacak. Her detayı ile ilgiyi üzerinde tutan bu güneş gözlük modeli sizin de favoriniz haline gelecek!

 

Dilediğiniz zaman, online olarak ya da mağazayı ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Uzun süre sadece bu gözlüğü kullanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Auranız değişecek!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.