Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana 0DG2220 02/81 57 17 140 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597018012
Dolce Gabbana
Stokta Yok
6476 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 65mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 14mm
  Genişlik

Dolce Gabbana 0DG2220 02/81 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkekler, güneş gözlüğü seçimi konusunda zaman zaman seçici olabiliyor. Böyle durumlarda ise Dolce Gabbana ve birbirinden harika erkek gözlük modelleri devreye giriyor. Sizin için araştırdık ve en çok beğeneceğiniz güneş gözlüğünü bizzat bulduk. İşte o şaheser ve özellikleri!

 

Asi Stilin Öncüsü Geldi: Dolce Gabbana 0DG2220 02/81 Erkek Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana 0DG2220 02/81 erkek güneş gözlüğü modeli, köşeli damla gözlük stilinde üretilmiştir. Gold renginde ve ince çerçevesi, siyah camları, gold köprü detayları ve sapları ile dikkat çeker. Sapının bir kısmı gold metal renginde, kulak arkasında gelen kısım ise siyah rengindedir. Eğimli bir gözlüktür bu yüzden her yüzde hoş durur. Burun kemiği 14 mm’dir. 65 mm gözlük camı genişliğidir. 45 mm ise gözlük camı yüksekliğidir. 140 mm sap uzunluğu vardır ve gözlüğün genel genişliği 135 mm olmaktadır.

 

Sağlık Bakanlığı’ndan onay alan camları ile göz sağlığınızı koruma konusunda 1 numaradır. Ayrıca UV-400 koruması da olduğu için güneşe karşı hassas olan gözlere iyi gelir. Markanın Türkiye distribütörü 2 senelik bir garanti belgesi sağlar. Böylelikle herhangi bir sorun oluşması durumunda gözlüğü garantiye verebilirsiniz. Orijinal kutusunda gönderilir, size teslim edilir. İster spor ister şık giyinin, her zaman bu gözlüğü kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Çünkü çok yönlü ve farklı tarzlara ayak uydurabilen bir gözlük modelidir. Onu yakından incelediğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.