Header Görsel Alanı
favoriler
0
David Beckham DB 1101/G/S J5GMT 61 16 145 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 827886052998
David Beckham
Stokta Var
7025 TL
5620 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 61mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

David Beckham DB 1101/G/S J5GMT 61 16 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Model, mükemmel bir stil ve üstün koruma sunan zarif bir tasarıma sahiptir. Bu gözlük, modern erkeklerin güneşin zararlı etkilerinden korunurken şıklığını korumasına yardımcı olur. İnce ve hafif formu ile dikkat çeker. Köprü ve sapların detayları, gözlüğün şıklığını tamamlar. Gold detaylar, her kıyafetle mükemmel bir uyum sağlar.

 

İkonik Görünümün Yansıması David Beckham DB 1101/G/S J5GMT 61 16 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlüğün camları, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarını bloke eder. Bu sayede gözlerinizi güneşin olumsuz etkilerinden korur. Aynı zamanda yansımaları önlemek için polarize edilmiştir, bu da sürüş esnasında veya su kenarında rahat bir görüş sağlar. Her mevsim ve her fırsatta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Gözlüğün camları mavi renkte olup, yarım çerçeveli bir tasarıma sahiptir. Saplar ve burun köprüsü ile lenslerin üzerinde yer alan köprü detayı gold renktedir. Sap uçlarında yer alan ve kulak arkası konforu için tasarlanmış detay, kahverengi tonlarını taşır. Gözlüğün camları 61mm genişliğinde ve 45mm yüksekliğindedir. Gözlüğün genişliği 145 mm'dir. Modelin sap uzunluğu 145 mm'dir. Gözlüğün köprü genişliği 16 mm'dir.

 

Şıklık ve teknik üstünlüğü bir araya getiren İkonik görünümün yansıması David Beckham DB 1101/G/S J5GMT 61 16 145 erkek güneş gözlüğü, güneşin zararlı etkilerinden korurken size mükemmel bir görünüm sunar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.